Zarządzaj swoim kontem przypomnij hasło » załóż nowe konto »

Imprezy

« sierpień 2017 »
P W Ś C P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Wybierz dzień w kalendarzu, aby wyświetlić informacje o imprezach.

Imprezy

RYBNIK SWAP PARTY - vol VII

23 marca 2013

Aktualności Aktualności

Opis

RYBNIK SWAP PARTY vol VII

POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA

Już po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Rybnik Swap Party, która odbędzie się 23 marca br. w Okrąglaku, przy ulicy Wysokiej 15/17.

Idea inicjatywy jest już dobrze znana wszystkim miłośnikom mody z Rybnika i okolic, jednak – biorąc pod uwagę fakt, iż być może znajdują się jeszcze wśród nas i tacy, którzy nie mieli dotąd okazji zetknięcia się z naszym Swapem - nie zaszkodzi na wstępie raz jeszcze przypomnieć czym tak naprawdę jest swap party oraz jakie jest jego sztandarowe założenie. Mianowicie, mówiąc najprościej - swap party to nic innego, jak wymiana ubrań, która w atmosferze świetnej zabawy, okraszona niebanalną muzyką i w otoczeniu ciekawych ludzi, umożliwia nam nie tylko darmowe odświeżenie swojej szafy – wymieniając stary ciuch na nowy – ale także zawarcie nowych, interesujących znajomości, jak również daje szansę bliższego poznania świata projektantów, stylistów oraz całej rzeszy młodych i kreatywnych twórców stale rozwijającego się rodzimego rynku mody, fotografii i sztuki.

Tematem najnowszej, marcowej edycji RSP są „metamorfozy” - co, jak można słusznie zauważyć, idealnie wpisuje się w swapowy schemat - zachęcający przede wszystkim do odwagi i fantazji w kreowaniu własnego wizerunku - a który uda nam się Państwu najlepiej zaprezentować dzięki zaproszonym przez nas wyjątkowym gościom oraz specjalnie przygotowanych dla Państwa niespodziankach.

Jakie zatem atrakcje przygotowaliśmy dla Państwa na Rybnik Swap Party w marcu 2013?

Jak w każdej edycji, tak i w tej, nie może oczywiście zabraknąć podstawowego, a jednocześnie wyjściowego punktu naszej imprezy : czyli wymiany ubrań, która rozpocznie się dokładnie o godzinie 17:00.

Następny etap naszej imprezy to rzecz jasna pokazy mody, podczas którego nasze modelki i modele zaprezentują się w kreacjach autorstwa Cateriny, oraz znanej i odnoszącej sukcesy marki Grzywnowicz & Węgiel.

Po ich zakończeniu, zapraszamy Państwa gorąco na niezwykły wernisaż fotografii mody, który to mamy przyjemność przedstawić, dzięki naszych utalentowanym artystom, wśród których znaleźli się: Katarzyna Kaczmarczyk, Gabriela Pyjas, Ernest Mitoraj oraz Sonia Tattam.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja kostiumów Inez Oszek.

W naszym showroom'ie, już po raz kolejny, będzie możliwość zakupienia oryginalnych ubrań oraz dodatków autorstwa Łukasza Waszkiewicza ,HebeQuss, High for This, Justyny Jurczyk, a także takich marek jak: Turkusówka, oraz Zjem Cie.

Kolejnym punktem naszej imprezy jest spotkanie ze Sonią Tattam która bliżej nakreśli nam tajniki stylizacji oraz wywiad z Katarzyną Kaczmarczyk oraz Anią Staroń, autorkami sesji pt. „Metamorfozy”.

Bezpośrednio po wywiadzie „ swapowy pokaz mody”, podczas którego zaprezentujemy ubrania dostarczone przez naszych uczestników na wymianę. Pokazuje drugie życie ubrań i zestawienia w których sukienka czy żakiet nabrały nowe świeżego smaku.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również kilka niezwykle interesujących nagród!! Pierwszą z nich, jest możliwość wygrania dwóch profesjonalnych sesji fotograficznych – zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet – które zrealizują kolejno Katarzyna Kaczmarczyk oraz Sławek Staniek. W jaki sposób można ubiegać się o tę nagrodę? Wystarczy, że w związku z tematem przewodnim imprezy - czyli „metamorfozy” - wykażą się Państwo nietuzinkową kreatywnością we własnej autoprezentacji podczas naszej zabawy, a spośród grona uczestników imprezy wytypujemy dwie osoby, które właśnie w ten sposób nagrodzimy.

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w naszej swapowej zabawie, jest również szansa na wygranie produktów pielęgnacyjnych firmy Oriflame, która dla naszych uczestników rozlosowała aż pięć koszy swoich kosmetyków!

Natomiast zaproszeniami na zabiegi pielęgnacyjne uraczy nas hurtownia Monimar!

Dodatkowo, od firmy Ap Edukacja, czekają na Państwa niezwykłe upominki, które rozlosujemy wśród uczestników.

Główna nagroda – już nie w formie losowania - czeka na uczestników po spotkaniu ze stylistką i gośćmi specjalnymi, warto zatem wytrwać do końca! Otóż, nasze jury złożone z projektantów, którzy będą się wystawiać podczas pokazów zdecydują, kto z uczestników jest najlepiej wystylizowany i otrzyma podarunek sponsorowany przez Caterine.

Ważny jest również fakt, że ubrania, które nie znajdą swojego nowego właściciela, zostają przekazane do Domu Dziecka oraz Domu Samotnej Matki w Rybniku.

Nie pozostaje nam więc już nic innego, jak tylko raz jeszcze serdecznie Państwa zaprosić na siódmą edycję Rybnik Swap Party, która odbędzie się 23 marca br. w Okrąglaku (Domu Rzemiosła), o godzinie 17:00.

ZAPRASZAMY!

* Po modowym zawirowaniu zapraszamy do Coffeiny –Club& Cafe na After Party, podczas którego będziemy mieć przyjemność zobaczyć pokaz fryzur – stylizowany przez Pawła Mroczka

* Po okazaniu wejściówki imprezy Rybnik Swap Party pierwsze piwko 4 zł lub wódka z colą za 7 zł.

* Wszystkim osobom pragnącym wymienić swoje ubrania na Rybnik Swap Party przypominamy, że wszystkie ubrania należy złożyć w Coffeinie dzień wcześniej, tj. 22 marca w godzinach 16:00-20:00. Mamy nadzieję, że nie ma już potrzeby zaznaczać, że aby wymienić swój nienoszony już ciuch na nowy, oddajemy go w dobrym stanie oraz przede wszystkim - czysty! ;-)

PLAN IMPREZY!

DOM RZEMIOSŁA

17:00 Wymiana ubrań

17:30 Pokaz Mody
Caterina

Małgorzata Grzywnowicz & Małgorzata Węgiel

18:30 Wernisaż – otwarcie:
Katarzyna Kaczmarczyk
Gabriela pyjas
Ernest Mitoraj
Sonia Tattam

Wystawa / Prezentacja
Kostiumy - Inez oszek

19:00 Spotkanie z stylistką Sonią Tattam oraz twórcami sesji fotograficznej

pt. " Metamorfozy" - Anią Staroń & Katarzyną Kaczmarczyk

19:30 Pokaz swapowy /stylizacje - Aleksandra Słaboń & Alicja Woszkowska/

Wymiana trwa podczas wszystkich punktów programu!

Coffeina – Club&Cafe

00:00 Pokaz fryzur / stylista Paweł Mroczek

http://swaprybnik.blogspot.com/
swaprybnik@gmail.com

http://www.facebook.com/events/424409847585214/

nowe

hot-o-meter: 75°C

Zaloguj się
by oddać głos

impreza HOT PARTY

Wejście

22.03.2013
16:00-20:00 - Zbiórka ubrań w Coffeinie

23.03.2013
17:00 - Start imprezy

Bilety: 10pln

Imprezowicze

Poleć imprezę znajomemu

Przejdź do profilu użytkownika MARATON Przejdź do profilu użytkownika Kasiula80Kocica

Komentarze

Impreza nie posiada jeszcze komentarzy.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.