Zarządzaj swoim kontem przypomnij hasło » załóż nowe konto »

Imprezy

« sierpień 2017 »
P W Ś C P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Wybierz dzień w kalendarzu, aby wyświetlić informacje o imprezach.

Lokale

Logo Mega Disco  Pallazzo

Mega Disco Pallazzo

21-300 Radzyń Podlaski, Ul. Budowlanych 8a tel.: web: http://www.pallazzo.pl
  • W lokalu są miejsca dla palących
  • W lokalu kupisz alkohol
  • W lokalu jest ochrona
  • Wstęp do lokalu od 18 roku życia

Zdjęcia klubu

Informacje o lokalu Oferta specjalna

Mega Disco Pallazzo jest jednym z największych klubów we wschodniej Polsce. Powierzchnia tego lokalu to około 2500 metrów kwadratowych, a pomieścić może do 5000 osób. Klub podzielony jest na dwie sale: koncertową oraz techno. Na zmęczonych zabawą gości czekają trzy bary w tym jeden exclusive. Rezydentami lokalu są: DJ Grabsu, DJ Matraz i DJ Simon, a wizualizacją zajmują się VJ Kobi oraz VJ Kri\'stof.

Aktualnie lokal posiada powierzchnię prawie 2500mk kubatura prawie 14.100 mk. Najważniejszą dla nas rzeczą jest satysfakcja naszych
klubowiczów.Dyskoteka jest podzielona na 2 sale - koncertową i techno.

SALA KONCERTOWA (jest miejscem gdzie każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie, czyli dla każdego coś miłego)

Parkiet na niej zapewni Wam komfort zabawy, a po niej, kiedy już się
zmęczycie, mamy dla Was dużo siedzących miejsc w wygodnych lożach. Sala ktora pomieści ok.4000 osób posiada balkony widokowe na główny parkiet oraz dwa bary w tym jeden exclusive, w którym drinki będą serwować kelnerki i kelnerzy topless... bogaty asortyment zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów. Dzięki napojom bezalkoholowym jak i wysoko procentowym będziecie mogli ugasić pragnienie i wzbogacić się o energie tak potrzebną do całonocnej zabawy.

SALA TECHNO

Oddajemy do Waszej dyspozycji również salę techno. Na jej parkiecie nie ma sztywnych ram gatunku muzyki prezentowanej przez rezydentów i ich gości. Znajdziecie tutaj zagraniczne oraz polskie akcenty, komercyjny dance, dance house, dance trance i wiele innych gatunków i podgatunków kojarzonych z komercyjnym brzmieniem klubowym. To wybuchowa mieszanka, którą możecie usłyszeć właśnie u nas.
W klubie panuje ciepły i domowy nastrój , idealnie pasujący do panujących
tam klimatów muzycznych MDP to nie tylko centrum rozrywki ale również zgrany zespół ludzi, którzy dbają nieustannie aby uczestnicy imprez czuli się wygodnie i bezpiecznie.
Największą chyba zaletą naszego klubu jest jego techniczne wyposażenie. W dyskotece zamontowano nagłośnienie, które przy swojej mocy sięgającej prawie 5 tyś. watt generuje krystalicznie czysty dźwięk. Klub posiada nowoczesną aparaturę oświetleniową zamontowaną na specjalnie skonstruowanych konstrukcjach aluminiowych. Strona oświetleniowa i wizualna Pallazzo , to rozbudowany system skanerów, ruchomych głów, laserów, tubuligh'ów, oraz telebim wraz z dużym ekranem (na sali koncertowej) . Konsoleta dla dj'ów to najnowsze produkty, dzięki czemu wszyscy interesujący się światem dj'ów mają okazję zobaczyć sprzęt tej firmy w bezpośrednim użytkowaniu.

W naszym lokalu gwarantujemy klientom 100% bezpieczeństwa Bezpośrednio nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nasz lokal czuwają profesjonalni pracownicy ochrony.

Tak więc teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko zaprosić Was w
bramy MEGA DISCO PALLAZZO w każda sobotę od godz. 20.00 do 4.00 i życzyć Wam wszystkim abyście z każdą imprezą przeżywali coś, co na długo pozostanie w Waszej pamięci i do czego będziecie chcieli zawsze powracać, czego Wam gorąco życzymy.

AUTOBUSY:

Radzyń Podl.-->Mega-Disco Pallazzo.
Odjazd w godz. 20:30 21:15 22:00
Przystanki PKS:
1. ul. Warszawska koło Stadionu
2. ul. Wyszyńskiego naprzeciw Delikatesów
3. ul. Wisznicka przy Zajeździe Wiedeńskim
4. ul.Sitkowskiego przy Szkole Nr 2
5. Dworzec PKS
ewentualnie na żądanie
Odjazd z Pallazzo godz: 3:15 3:45
W związku z zaostrzeniem przepisów bezpieczeństwa imprez masowych i o
wychowaniu młodzieży w trzeźwości bardzo serdecznie proszę o posiadanie przy sobie podczas wszystkich imprez własnych dokumentów tożsamości (LEGITYMACJA bądź DOWÓD OSOBISTY). Przypomnę po raz kolejny ze wejście na dyskotekę jest dozwolone od 16 lat zakup alkoholu w barach dla osób powyżej 18 lat. Reguły te są bardzo surowo przestrzegane.

Lubią

avatar: czarniutka99

Dojazd

Mega Disco Pallazzo

21-300 Radzyń Podlaski, Ul. Budowlanych 8a

tel.: e-mail: info@pallazzo.pl web: http://www.pallazzo.pl

Komentarze