Zarządzaj swoim kontem przypomnij hasło » załóż nowe konto »

Imprezy

« sierpień 2017 »
P W Ś C P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Wybierz dzień w kalendarzu, aby wyświetlić informacje o imprezach.

Lokale

Logo BASTYLIA

BASTYLIA

32-720 Nowy Wiśnicz, Nowy Wiśnicz tel.: web: http://www.bastylia.info.pl
  • W lokalu są miejsca dla palących
  • W lokalu są miejsca dla niepalących
  • W lokalu kupisz alkohol
  • W lokalu można rezerwować stoliki/loże
  • W lokalu są loże
  • W lokalu jest klimatyzacja
  • W lokalu jest ochrona
  • Wstęp do lokalu od 18 roku życia

Zdjęcia klubu

Informacje o lokalu

Bastylia pierwszy raz rozbrzmiała dźwiękiem 12 kwietnia 2004 roku, kiedy to Dj Robson wypowiedział uroczyste: \\\"ZA! CZY!NAMY\\\". Klub położony jest w Nowym Wiśniczu k. Bochni, nieopodal pięknego zamku. Stylizowana na średniowieczne zamczysko dostarcza wyjątkowego klimatu bawiącym się tam ludziom.

Sercem klubu jest baszta, wieża którą okupuje załoga, Bastylia Dj`s Team czyli Dj Robson < wielokrotny laureat mistrzostw polski dj`ów> bawiący ludzi w sobotę, Dj Macieq, który pozytywnie nastawia gości do zbliżającego się tygodnia pracy i szkoły oraz LDj Sławek władający ponad 40k Watami światła.

Lokal jest w stanie pomieścić ok. 1300 klubowiczów, którzy pod skrzydłami \\\"KONWOJu\\\" mogą się bezpiecznie i beztrosko bawić. Do dyspozycji mają obszerny bar z ogromnym asortymentem napojów oraz czego dusza zapragnie , a gdy zgłodniejemy można przekąsić przepyszna kiełbaskę, albo i jeszcze pyszniejsza karkóweczke przygotowana na prawdziwym grillu z oryginalnego przepisu specjalnie przyrządzoną.
Znajduje się tam 200 miejsc siedzących, które pozwalają spokojnie posilić się przed kolejna dawka zabawy.

Klub składa się z dwoch poziomów. Na pierwszym znajdują się juz wspomniane bar i grill, jak i sala taneczna z podświetlanymi stopniami, otoczona wygodnymi lożami. Dla odważnych pozostaje również scena, która cieszy się dużą popularnością wśród bawiących się klubowiczów.

Drugi poziom, połączony pomostem z Dj`ką, pozwala obserwować to co się dzieje na sali jak i wygodnie odpocząć w dużych, wygodnych lożach.

Obecnie imprezy odbywają się w soboty i niedziele. Sobota start o godzinie 20:30 \\\"Różne klimaty o rożnej porze\\\": DANCE, TRANCE, CLUB, HOUSE, BLACK HIP-HOP, czyli wszystko co dobre i nowe tak nieprzerwanie do godziny 3:30

W niedziele natomiast Dj Macieq przenosi nas w czasie serwując nam prawdziwy spacer w przeszłość, prezentując stare dobre hity z przed lat. Zaczynając o 20:30 wycieczkę w czasie, podczas której nie zabraknie również nowszych klimatów, kończymy o godzinie 1:30

Serdecznie zapraszamy do naszego klubu.

Nadchodzące imprezy Ostatnie imprezy

Lubią

avatar: Kusior avatar: kasiampps avatar: damian0111 avatar: MARTA.M avatar: tusia90905

Filmy

Dojazd

BASTYLIA

32-720 Nowy Wiśnicz, Nowy Wiśnicz

tel.: e-mail: web: http://www.bastylia.info.pl

Komentarze